Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
[ meld een fout in dit record ] | mandje (18): toevoegen | toon |
![]() |
one publication added to basket [135080] | |
Model met beweegbare bodem van de Schelde in de omgeving van de bruggen te Dendermonde ter bestudering van de middelen ter verbetering van de richting van de vloedstroom en voor het behoud van het vaarwater Lamoen, J.; Blockmans, J.; Bonnet, L. (1936). Model met beweegbare bodem van de Schelde in de omgeving van de bruggen te Dendermonde ter bestudering van de middelen ter verbetering van de richting van de vloedstroom en voor het behoud van het vaarwater. WL Rapporten, 5. Waterbouwkundig Laboratorium: Antwerpen. 15 + photographs + 7 plans pp.
Deel van: WL Rapporten. Waterbouwkundig Laboratorium: Antwerpen. , meer
|
Beschikbaar in | Auteurs |
| |
Documenttype: Projectrapport |
Trefwoorden |
Hydraulics and sediment > Hydrodynamics > Tides Hydraulics and sediment > Hydrodynamics > Water levels Hydraulics and sediment > Morphology > Erosion / sedimentation Physical modelling België, Zeeschelde, Dendermonde [Marine Regions] Brak water |
Auteurs | Top | |
|
Top | Auteurs |