Over het archief
Het OWA, het open archief van het Waterbouwkundig Laboratorium heeft tot doel alle vrij toegankelijke onderzoeksresultaten van dit instituut in digitale vorm aan te bieden. Op die manier wil het de zichtbaarheid, verspreiding en gebruik van deze onderzoeksresultaten, alsook de wetenschappelijke communicatie maximaal bevorderen.
Dit archief wordt uitgebouwd en beheerd volgens de principes van de Open Access Movement, en het daaruit ontstane Open Archives Initiative.
Basisinformatie over ‘Open Access to scholarly information'.
| [ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
| Sonolysis of ciprofloxacin in aqueous solution: Influence of operational parameters De Bel, E.; Janssen, C.; De Smet, S.; Van Langenhove, H.; Dewulf, J. (2011). Sonolysis of ciprofloxacin in aqueous solution: Influence of operational parameters. Ultrasonics Sonochemistry 18(1): 184-189. https://dx.doi.org/10.1016/j.ultsonch.2010.05.003
In: Ultrasonics Sonochemistry. Elsevier: Amsterdam. ISSN 1350-4177; e-ISSN 1873-2828, meer
|
| Beschikbaar in | Auteurs |
| Auteurs | Top | |
| Top | Auteurs |
