Over het archief
Het OWA, het open archief van het Waterbouwkundig Laboratorium heeft tot doel alle vrij toegankelijke onderzoeksresultaten van dit instituut in digitale vorm aan te bieden. Op die manier wil het de zichtbaarheid, verspreiding en gebruik van deze onderzoeksresultaten, alsook de wetenschappelijke communicatie maximaal bevorderen.
Dit archief wordt uitgebouwd en beheerd volgens de principes van de Open Access Movement, en het daaruit ontstane Open Archives Initiative.
Basisinformatie over ‘Open Access to scholarly information'.
[ meld een fout in dit record ] | mandje (0): toevoegen | toon |
![]() |
Onderzoek van de sedimentaire transit in het Gollum Canyon System in Porcupine Seabight, ten zuidwesten van Ierland Nys, M. (2002). Onderzoek van de sedimentaire transit in het Gollum Canyon System in Porcupine Seabight, ten zuidwesten van Ierland. MSc Thesis. Universiteit Gent, Faculteit Wetenschappen, Vakgroep Geologie en Bodemkunde: Gent. 86 pp.
|
Thesis info:
|
Beschikbaar in | Auteur |
Documenttype: Doctoraat/Thesis/Eindwerk |
Trefwoorden |
Sedimentary structures > Bed forms > Sediment drifts ANE, Porcupine Seabight [Marine Regions] Marien/Kust |
Auteur | Top | |
|
Top | Auteur |