Zoeken
Zoeken kan via de modus 'eenvoudig zoeken' (één veld) of uitgebreid via 'geavanceerd zoeken' (meerdere velden). Zo kan je bv. zoeken op een combinatie van een auteursnaam (auteur), een jaartal (jaar) en een documenttype.
Boekenmand
Nuttige resultaten kan je aanvinken en toevoegen aan een mandje. De inhoud hiervan kan je exporteren of afdrukken (naar bv. PDF).
RSS
Op de hoogte blijven van nieuw toegevoegde publicaties binnen uw interessegebied? Dit kan door een RSS-feed (?) te maken van jouw zoekopdracht.
[ meld een fout in dit record ] |
Hydraulische evaluatie vispassage Kerkhove |
Identifier financieringsorganisatie: WL 22_030 (Other contract id) Hoofdfinancieringscodes: 5699 - Andere Vl. openb., semi-priv. en parareg. instell. niet elders vermeld Periode: Mei 2022 tot December 2024 Status: Afgelopen Thesaurustermen Hydraulische structuren; in situ metingen; Validatie |
|
Instituten (5) | Top | Publicatie |
|
Abstract |
WL heeft afgelopen jaren een groot aantal vispasage ontwerpen uitgevoerd, waaronder ook de aanpassing van de vispassage te Kerkhove (WL project 16_045). Na ingebruikname van de vispassage te Kerkhove werd in april 2021 een debietmeting uitgevoerd (WL project 21_041). Hiervan is een memo in opmaak. Uit deze metingen volgde dat er meer gegevens nodig zijn (bijv. gelijktijdig gemeten verval over afzonderlijke drempels en instroom) om debietcoefficienten voor breukstenen V-vormige overlaten te kunnen bepalen. Ook zijn stroomsnelheidsmetingen van belang om de passeerbaarheid te kunnen evalueren. Door middel van dit project wenst WL in september/oktober 2022 een uitgebreide hydraulische validatie uit te voeren van de vispasage te Kerkhove. Concreet zullen bij 3 tot 5 maatgevende opwaartse waterpeilen de volgende metingen worden uitgevoerd: - het verval over de bekkens en instroom (waterpeilen). Het resultaat van deze metingen laat ons toe om meer inzicht op te bouwen over de werking van de vispassage en laat ons toe om het verloop van de debietcoefficient te bepalen voor breukstenen V-vormige overlaten. Dit is een meerwaarde voor zowel toekomstige ontwerpen als voor eventuele (kleine) optimalisatiemaatregelen in de vispassage te Kerkhove zelf. |
Publicatie | Top | Instituten |
|
Top | Instituten | Publicatie |